V kategorii Děti v jednotlivcích závodilo 11 účastníků. Zvítězila Kateřina Hervertová z jezdeckého oddílu Orion Praha na koni Lugano s lonžérkou Norou Hořickou před Anetou Mazurovou z jezdeckého klubu Chotěbuz a Terezou Viktorinovou z TJJ LUCKY Drásov.

Ve skupinách kategorie D závodil pouze JK Hřebčín Albertovec s koněm Lancelot, lonžérka Pistoriusová Martina

V juniorských skupinách zvítězila sestava jezdeckého klubu Hřebčín Albertovec na koni Aquaris pod vedením Ladislava Menšíka před skupinou ze stejného oddílu na Unikátovi, třetí skončili cvičenci z TJ Voltiž Tlumačov s koněm Farmon a lonžérkou Libuší Hablovičovou.

V seniorských skupinách zvítězila TJJ Lucky Drásov na koni Capitano s lonžérkou Petrou Cinerovou před TJ Voltiž Tlumačov.

V jednotlivcích dále dopadly výsledky následovně:

Kategorie Junior – ženy:
1. Hanová Michaela na koni Catalin IV-33, lonžérka Kateřina Králová, TJ Voltiž Tlumačov
2. Kociánová Eliška s Laudatiem, lonžér Ondřej Svoboda, TJ Slovan Frenštát p.R.
3. Vajdová Martina na koni Lancelot, lonžérka Andrea Videnková, JK Hřebčín Albertovec

Kategorie Junior – muži:
1. Hablovič Marek na koni Paegas, lonžérka Schillerová Pavlína, TJ Voltiž Tlumačov
2. Balaštík Denis na koni Catalin IV-33, lonžérka Kateřina Králová, TJ Voltiž Tlumačov
3. Hablovič Jan, kůň Farmon, lonžérka Hablovičová Libuše, TJ Voltiž Tlumačov

Kategorie Senior – ženy:
1. Wolfová Jana, kůň Paegas, lonžérka Schillerová Pavlína TJ Voltiž Tlumačov
2. Krátká Veronika na koni Catalin IV-33, Králová Kateřina, D Chevaux
3. Urbanová Margita, Catalin IV-33, Králová Kateřina, TJ Voltiž Tlumačov

Kategorie Senior – muži:
1. Klouda Lukáš, kůň Eskadra, lonžérka Trčková Dana, TJJ LUCKY Drásov
2. Zelinka Josef na koni Lugano, lonžérka Hořická Nora, TJ JO Orion Praha

Dvojice
1. Mikysková Nikol a Nováková Veronika na koni Aquaris, lonžér Menšík Ladislav, JK Hřebčín Albertovec
2. Schonwaldová Weronika a Kociánová Eliška, kůň Laudatio, lonžér Svoboda Ondřej, TJ Slovan Frenštát p.R.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář