V sobotu 18.6. 2011 si můžete vybrat:
Utkání dospělých v tenise mezi oddíly TJ Frenštát pod Radhoštěm a TK Příbor proběhne na tenisových kurtech Frenštát p. R. na ulici Školní od 9:00, přijďte povzbudit své známé.

Těm co dávají přednost hudbě, zahraje v rámci Frenštátského kulturního léta od 9:30 na frenštátském náměstí Městský dechový orchestr Kopřivnice. V případě nepřízně počasí se akce přesouvá do místního kina.
Promenádní koncert doplní i vystoupení mažoretek. Nejedná se pouze o běžnou dechovku, kromě ní orchestr ve svém pestrém repertoáru obvykle zařazuje jak skladby klasických autorů, tak i hudbu zcela moderní. Zazní swing, evergreeny, populární melodie. Zkrátka, na své si přijdou posluchači všech žánrů.

Pro rodiny s dětmi, ale i všechny ostatní, doporučujeme od 16:00 Den obce v blízkých Kunčicích pod Ondřejníkem. V areálu TJ Sokol vás budou bavit:
Dětská cimbálová muzika Ondřejníček, Folklórní soubor Dolňánek z místní mateřské školy, Žáci základní školy Karla Svolinského, domácí folková kapela Galerie, rocková skupina z Frýdlantu Dona Said Yes, předváděčka Taekwon-do, fotbálek, ringo, diskotéka a spousta atrakcí pro děti. Bohaté občerstvení zajištěno.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář