Již od 21. června 2011 knihovna hostí zajímavou prodejní výstavu mýdel s názvem „MÝDLA PRO TĚLO I DUŠI“. Paní Alena Milíčková ve své „Mystické mydlárně“ ve Vratimově vyrábí mýdla z čistě přírodních surovin, vhodné i pro léčbu kožních problémů. Navíc tvoří krásné tvary pro potěchu oka a přímo se nabízející jako hezký voňavý dárek. Pokochat se, přivoňet, či nakoupit můžete v průběhu celých prázdnin, až do 31.srpna.

Památník bratří Strnadlů a Jana Knebla nabízí dvojvýstavu fotografií Anny Gutové Ztracená místa a Libora Fojtíka Absurdistán – domov můj. Vernisáž proběhne dnes, 30.6. 2011 od 18:00. Fotografie si pak můžete chodit prohlížet až do 18. srpna.

7. července 2011 od 17:00 se bude v malém sále Domu kultury Frenštát konat vernisáž výstavy k 80. výročí instalace sochy Radegasta a sousoší Cyrila a Metoděje na Radhošti. K poslechu zahraje cimbálová kapela Albatros a k občerstvení při takového příležitosti nemůže chybět Radegast.
Výstava připomene slovanskou pouť na Radhošť 4.- 6. července 1931, během které byly sochy slavnostně odhaleny.
Součástí výstavy, která potrvá do 31. července, bude i sbírka dobových pohlednic pana Vratislava Štěrby a speciální forma, použitá v 80. letech k opravě sochy Radegasta.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář