Asi k nejznámějším patří lanový park Tarzánie v Trojanovicích – Ráztoce. Nabízí zábavu pro celou rodinu. Na výběr je hned několik lanových tras od nejjednodušší pro děti od 100 cm výšky až po nejtěžší jen pro vysoké a zdatné jedince. Dětský park Tarzánek je vhodný už od 3 let věku dítěte.
V prostorách Tarzánie se nachází i další atrakce: trampolíny, speciální tříkolka Trikke nebo Tarbing – místní druh zorbingu. Otvírací doba je denně od 9:00 do 20:00.

Podobné zařízení vyrostlo i v Rožnově pod Radhoštěm. Gibon park nobsahuje také lanové centrum, dětský park, zorb z rampy po zabezpečené dráze, aquazorb v nafukovacím bazénu, G-JUMP, trampolínové pole a spoustu dalších možností vyžití. Můžete si zahrát minigolf, zastřílet z luku, zapůjčit in-line brusle, koloběžky, kola, vyzkoušet několik druhů trenažérů či se svézt po obří nafukovací skluzavce. Jste zváni denně od 9:00 do 20:00.

Nově přibyl i letní dětský park Bílá. Vyrostl pod jižní sjezdovkou ve Ski areálu Bílá. Nabízí unikátní svezení na tubingové dráze, což je 40 metrů dlouhá dráha pro sjezd na gumových duších, nahoru vás vyvezou pojízdné pásy.
Dále se děti vyřádí na trampolíně, nafukovacím skákacím hradu nebo kolotoči s gumovými dušemi.
Máte také možnost půjčit si koloběžku či horské kolo nebo vyzkoušet lukostřelbu.
Park funguje o prázdninách za hezkého počasí denně kromě pondělí od 9:00 do 16:00, mimo hlavní sezónu po domluvě.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář