Oficiální zakončení Mistrovství ČR v horském maratonu Salomon – Continental Beskydská sedmička 2011 proběhlo v neděli 4. září 2011 dopoledne na frenštátském náměstí. Kromě krásného počasí a dobré nálady účastníků závodu, panovala také fantastická atmosféra, která trvala po celou dobu konání a učinila tak nezapomenutelný zážitek nejen pro závodníky.

Ceny výhercům předávali i zástupci generálních partnerů závodu společnosti Salomon a Continental a také významné sportovní osobnosti Frenštátska, mezi kterými nechyběl i legendární Jiří Raška. Celkově se zúčastnilo 678 týmů obou hlavních kategorií sport a hobby. Na stupních vítězů bylo dekorováno 18 dílčích kategorií. Nejvíce se však čekalo na vyhlášení absolutních vítězů Beskydské sedmičky a mistrů České republiky. Mimo dílčí kategorie muži, ženy a mix v různém věkovém rozmezí, byly vyhodnoceny i kategorie první žena v cíli a nejstarší účastník závodu.

Součástí tohoto mistrovství bylo také předávání výtěžku charitativní akce „Každý metr pomáhá“, která probíhala v rámci doprovodného programu Beskydské sedmičky. A na úplný závěr slavnostního programu proběhla bohatá tombola.

Zdroj: frenstatpr.cz

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář