Koncert Václava Koubka

Zveme vás na koncert českého písničkáře, harmonikáře, spisovatele, herce a režiséra Václava Koubka. Koncert se koná dne 20. 10. 2011 v 19:00 hodin v Kulturním domě ve Frenštátě pod Radhoštěm. Předprodej vstupenek v kanceláři DK a v IC města.

Něco málo o Václavu Koubkovi

Václav Koubek vystudoval Vysokou školu strojní v Liberci a Lidovou konzervatoř. Působil v Hanáckém divadle, Ústředním loutkovém divadle, Loutkovém divadle v Opavě a mnoha dalších. Pracoval pro televizi a jako herec se objevil v mnoha filmech (např. Cesta pustým lesem, Mikola a Mikolko, Co chytneš v žitě, Šakalí léta a další). S režisérem Romanem Vávrou natočil filmovou pohádku Čert ví proč. Svou první desku vydal v roce 1992 a zatím poslední před dvěma lety. Mezi tím napsal několik knih, organizoval folkové festivaly, založil vlastní produkční společnost a bavil lidi v pořadu Na stojáka.

Zdroj: bruntalsky.denik.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>