A teď něco pro milovníky české spirituální hudby. Máme pro vás skvělý tip, jak strávit nedělní odpoledne v příjemném prostředí, pohodové náladě a za poslechu hudby. V neděli 27. listopadu 2011 od 15:00 hodin vystoupí v kině ve Frenštátě pod Radhoštěm jeden z našich nejznámějších českých skladatelů, textařů a zpěváků – Jiří Zmožek – se svým biblickým muzikálem Velký příběh lásky.

Jiří Zmožek: Muzikál Velký příběh láky, která přemohla svět

Jiří Zmožek napsal mnoho velmi známých a úspěšných písní jako např. Už mi lásko není dvacet let, Biograf láska, Zvonky štěstí, Tam u nebeských bran a mnoho dalšího. Muzikál Velký příběh byl uveden ve Slovenském národním divadle a nyní toto koncertní představení přijíždí také do Frenštátu pod Radhoštěm. V místním kině se návštěvníci setkají mimo jiné i s fenomenálním slovenským tenoristou, členem opery Slovenského národního divadla Jozefem Kundlákem. Koncert tak navazuje na velký úspěch pěti repríz tohoto muzikálu Jiřího Zmožka (hudba) a Marcela Zmožka (texty písní) v Bratislavě, kde sklidila neobyčejný úspěch v roli Kristýny také Jana Crown. Uslyšíte jedinečné výkony sólistů a velký sbor toho muzikálu, kde se dále v nezvyklé šansonové roli Démase představí Jiří Zmožek, ale uslyšíte i překvapivé výkony dvou hlavních protagonistů – Igora Mamojky a Viki Skláře s řadou dalších výborných intepretů.

Přijďte si poslechnout muzikál Velký příběh lásky, která přemohla svět. Cena vstupenky je 150 Kč a každý návštěvník obdrží zdarma jako dárek CD muzikálu Velký příběh. Předprodej vstupenek v Informačním centru ve Frenštátě p. R.

Audioukázka:

Velký příběh Jiřího Zmožka

Zdroj: cs.wikipedia.org, frenstat.info
Zdroj foto: karaoketexty.sk

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář