Hledáte-li inspiraci (nejen) na vánoční dárky pro své blízké, inspirujte se ve sportovně-relaxačním centru Fit AURA a rehabilitačním centru Studio AURA. Originální vánoční dárek, kterým svým blízkém budete darovat zdravý životní styl, podporu dobrého zdraví a příjemné zážitky, zde najdete buď v podobě vánočních dárkových poukazů nebo v podobě věcných dárků pro ty, kteří jsou sportovně aktivní, navštěvují solárium a podobné procedury nebo bojují s nadváhou.

Dárkové poukazy

Dárkové poukazy lze využít při návštěvě fitness, wellness, solné jeskyně nebo solárního studia nebo při návštěvě masáží ve Fit AURA ve Frenštátě pod Radhoštěm. Dárkové poukazy do Studia AURA využijete rovněž na všechny nabízené procedury.

Přípravky pro péči o tělo, kosmetika, výrobky posilující tvorbu svalové hmoty a odbourávající tuky z těla

V nabídce rehabilitačního Studia AURA najdete dárky v podobě přípravků pro péči o tělo nebo specializované kosmetické přípravky napomáhající rychlejšímu opálení v soláriu. Sportovně-relaxační centrum Fit AURA zase nabízí výrobky posilující tvorbu svalové hmoty, zamezující ničení svalové tkáně a podporující odbourávání tuků. S výběrem výrobků vám poradí odborný personál přímo v centrech ve Frenštátě pod Radhoštěm na ul. Horní nebo v Martinské čtvrti.

Potěšte své blízké a věnujte jim dárky plné zdraví!

[Komerční sdělení]

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář