Zveme vás na komedii plnou nezvyklých situací, gagů, dialogů a rekvizit. Divadlo Bolka Polívky Brno se představí 22. 11. 2011 v 19:00 hodin ve Velkém sále Kulturního domu v Kopřivnici. Bolek Polívka se představí jako věčný lovec ženských srdcí ve svém autorském představení. Dále hrají Jaromír Barin Tichý, Jiří Fretti Pfeifer, Luděk Horáček, Milan Král.

Autor a zároveň režisér Bolek Polívka na toto představení sám řekl: „Chtěl jsem udělat představení, z něhož si – jak často říkám – intelektuál odnese své a dělníkovi nevadí. Hraju o lásce, životě, ale spíše o jeho temných stránkách a spodních tónech. Připomíná mi to tajný deník Salvatora Dalího, který si hodně vymýšlel, ale vše mělo reálný základ. Vzpomínaná dáma je ideál. Láska, která nepřichází. Možná se v ní mnoho mých přítelkyň pozná.“

Vstupné na toto představení je pro I. pořadí 390 Kč a pro II. pořadí 320 Kč. ZTP, důchodci, děti do 140 cm 290 Kč (pouze II. pořadí), platí zde divadelní předplatné a předprodej vstupenek je již zahájen v pokladně kulturního domu v Kopřivnici.

Zdroj: frenstat.info

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář