V pátek 18. listopadu 2011 se na Trúbě ve Štramberku sešli nejúspěšnější členové Sportovního klubu Valašského království. Přímo na tomto valašském hradě se totiž konalo slavnostní zakončení sportovní sezóny.

Slavnostní ceremoniál byl zahájen správcem Valašského království Tomášem Harabišem a začal přímo vyhlašováním nejlepších sportovců klubu: „Běžci roku“ se stali Rosťa Filipec a Zbyněk Cypra, který mj. dosáhl titulu Mistra republiky v horském maratonu. „Silničářem a Bikerem roku“ byli vyhlášeni Pavel Kokeš a Pavel Štainer. Oceněny byly také skvělé Rosťovy články, a stal se tak „Pisálkem roku“.

Dalším slavnostním hřebem večera bylo pasování nových členů klubu. Toto pasování si vzal na starost samotný Valašský král Vladimír II. Nechyběla zde ani slivovice a pasovací dekret. Pozvání přijal také čestný člen SKVK pan Bohuš Koryčanský, u kterého sbíralo sportovní zkušenosti mnoho našich cyklistů, a i on byl pasován na Sportovce Valašského království.

Konala se zde dokonce i klubová svatba, která byla jakousi třešničkou na dortu a posvětil ji přímo Valašský král. Šťastnými novomanželi se stali Cyprovi.

Pohár mistra republiky v horském maratonu byl náležitě pokřtěn, a skvělá nálada při kytaře se protáhla skoro až k ránu. Skvělé zakončení sezóny se opravdu povedlo, tož sportu zdar!

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář