Frenštátský futsalový tým Křen se pohybuje na začátku tabulky a byl favoritem také v dohrávaném pátém kole v okresní soutěži II. třídy, kde se postavil soupeři – týmu Manžestr Zubří.

Z počátku se dařilo v zápase hlavně Manžestru Zubří, Janošek proměnil hned svou první šanci. Teprve po deseti minutách utkání frenštátský Křen díky Bordovskému stav utkání vyrovnal. Futsalisté ze Zubří byli v zápase celkově mnohem více aktivní a vytvářeli více šancí. Na konci první půle se však frenštátský tým vzpamatoval a v 18. minutě vyšla Košelíkovi nezdařená střela, která prošla pod nohami brankáře Zuberských. Futsalisté Křenu pak před koncem poločasu přidali i třetí branku. Futsalisté Křenu Frenštát nakonec zvítězili za stavu 5:2 a v současné chvíli vedou tabulku s náskokem tří bodů. Vítězům gratulujeme!

Zdroj: monitor24.cz