Futsalové týmy Křen Frenštát a Střítež nad Bečvou se utkaly v 15. kole vsetínské okresní soutěže druhé třídy

Futsalový tým Křen Frenštát rozstřílel Střítež nad Bečvou na plné čáře. Křen totiž patří k jedním z nejsilnějších celků a řadí se mezi nejlepší týmy v tabulce, kdežto Střítež je pouze s jedinou výhrou jsou poslední. Karty tudíž byly rozdány už před zápasem a nikdo nepochyboval o tom, jak tento zápas dopadne. Jediná otázka, která však přišla v potaz, bylo skóre.

Frenštát vedl už od samé chvíle a v druhé půli už bylo skóre 2:0. Střítež vzdorovala a prvních pár minut se jí to i dařilo. Zásluhu na tom měl hlavně gólman Ondruška, který předváděl vynikající zákroky. Pak se do toho ale frenštátčtí opřeli.

Parádní kombinaci zakončil Jalůvka brankou na 3:0. Střítež mohla ještě kontrovat, jenže Olin Martinát v dobré pozici Skotnicu nepřekonal. Naopak hned z protiútoku skóroval Sobota a Křen vedl 4:0. Pátou branku přidal pět minut před koncem Šindler. Střítež zápas prakticky vzdala. Svého gólmana nechala jeho osudu, takže Čihal snadno zvýšil na 6:0. Gólman Ondruška se jen modlil, aby jeho trápení co nejdříve skončilo. Míč do jeho sítě pak doslova dovezli Matúš s Bordovským.

Těsně před koncem zápasu dal Křen osmý gól což ovšem ještě nebyl konečný stav tohoto zápasu. Skóre totiž upravil ještě Šindler a tak konečný stav byl 9:0.

Křen Frenštát se proto i nadále drží na prvních příčkách tabulky a Střítež je stále poslední. Další dvě kola okresní soutěže se hrají v neděli 19. února, opět ve sportovní hale v Zubří.

Zdroj: monitor24.cz