U prvního stolu proti sobě bojovali Merenda z Frenštátu a Vrtala z Frýdlantu. První dva sety tohoto utkání domácí Frenštát prohrával, nicméně ve třetí sadě se mu začalo dařit a stav otočil. Na konci třetího setu byl ve vedení a tento stav si udržel až do konce zápasu. Úvodní bod byl pro Frenštát velmi důležitý, jelikož v následujících singlech se mu už nedařilo.

U druhého stolu pak proti sobě nastoupili Kantor a Gřunděl. První set byl poměrně vyrovnaný. Kantor jej však nakonec prohrál po boji 14:16, ale další dvě sady patřily hráči hostů. Frýdlant se ujal vedení, které držel až do posledních tří singlů. V nich však dokázali Merenda, Kantor a Pavliska zvítězit a tak Frenštát porazil Frýdlant těsně 9:8.

Zdroj: monitor24.cz