Horečky Fest 2012 v novém kabátu amfiteátru na Horečkách

2. ročník hudebního open air festivalu Horečky Fest 2012 se uskuteční v sobotu 21. července 2012 v odpoledních hodinách v právě rekonstruovaném amfiteátru na Horečkách. Akci pořádá Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm spolu s dalšími partnery.

Festival Horečky Fest 2012 otevře nový amfiteátr

Lokalita Horeček, na jejíž obnovu přispívá spolu s dalšími partnery ze společného fondu také město Frenštát pod Radhoštěm jakožto vlastník objektu a obec Trojanovice jakožto vlastník pozemku, bude v červenci hostit ve své premiéře po rekonstrukci 2. ročník Horečky Fest 2012.

Rekonstrukce amfiteátru na Horečkách

V současné době prochází 20 let nepoužívaný amfiteátr na Horečkách částečnou rekonstrukcí. Nové pódium, dřevěné obklady, lavičky v hledišti a také nové zázemí v prostoru šaten budou hotovy do půlky července. V následujících letech pak jsou plánovány další práce na zastřešení, případně na přivedení elektroinstalace.

Horečky Fest 2012

Nově zrekonstruované prostory amfiteátru na Horečkách, které sousedí se skokanským areálem, tak mohou letos v červenci představit hudební festival Horečky Fest. Ten se bude odehrávat oproti loňskému roku, kdy se konal v naprosto provizorních podmínkách, v renovovaném amfiteátru a na přilehlých loukách. Dvě hudební scény představí posluchačům desítku kapel, například Support Lesbiens, Off Axis, Vladimíra Mišíka & ETC nebo Čoko Voko.

V areálu amfiteátru Horečky se letos v létě představí ještě dřevorubecké závody (4. srpna 2012) a koncert Vlasty Redla (18.8.).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>