Úspěšná sezóna TaeKwonDo

Frenštátští taekwondisti mají za sebou další úspěšnou sezónu, ve které se zúčastnili tradičního Aprílového turnaje v Pelhřimově, moravského Scorpions cupu v Olomouci a pražského Májového poháru. Ze všech akcí si přinesli mnohdy opravdu tvrdě vybojovanné cenné kovy. Zápasníci zakončí letošní sezónu několika exhibicemi v Ostravě, Frýdku-Místku a Kozlovicích.

Ve Frenštátě jsme jste je mohli vidět během dne dětí, kde předvedli základní ukázky technik taekwondo, sportovního zápasu, přerážení dřevěných desek, standardní sestavy nebo také obdivuhodné ovládání tradiční asijské zbraně – nunchaku.

Na tréninzích, kde cvičí někteří již od pěti let, se však často dostanou i k základům sebeobrany. Velký důraz je kladen na všeobecný tělesný rozvoj, takže na tréninku nejsou výjimkou míčové hry, závodění ve štafetách, skoky přes švihadlo nebo základní posilování. K dispozici jsou i moderní tréninkové pomůcky jako například Kettlebell, body opponent bag nebo oblíbené TRX.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>