3. ročník prestižního závodu Ford Cup 2012 se koná o víkendu 21. a 22. července v Trojanovicích

O víkendu 21. a 22. července 2012 se v jezdeckém areálu v Trojanovicích koná již 3. ročník prestižního závodu Ford Cup 2012. Prestižní skokové soutěže a bohatý doprovodný program můžete sledovat v sobotu i neděli od 8:00 do 18:00 hodin.

Celorepubliková soutěž v parkurovém skákání se zahraniční účastí

Osm rámcových soutěží podle stupně obtížnosti proběhne v areálu Stáje SKL Trojanovice H0244 již v sobotu 21. července od 8:00 hodin. Hlavní soutěže se pak představí v neděli a vrchol programu Skok stupně S** startuje ve 14:00 hodin. Vítěz si odveze automobil Ford Ka TREND v hodnotě téměř 230 tisíc korun.

Ford Cup 2012 – skvělý program pro celé rodiny

Na 3. ročníku Ford Cup 2012 si přijdou na své nejen milovníci koní a parkurového skákání, ale také celé rodiny. Dospělí ocení například výstavní ukázky vozů Ford s možností vyzkoušet si jízdu ve voze Ford Ranger, připraveny jsou ukázky agility, stříhání ovcí, projížďky s kočárem s koňským spřežením, děti se mohou povozit na pony nebo vybít svou energii na skákacích hradech a dalších atrakcích.

Více informací o akci a podrobný program najdete na www.fordcup.cz.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>