Rok 2012 je Evropským rokem aktivního stárnutí a mezigenerační solidarity. Nejen z tohoto důvodu, ale také pro podporu pohybové aktivity seniorů se Sportovně-relaxační centrum Fit AURA rozhodlo připravit novinku pro své návštěvníky, především pro ty, kteří jsou starší 60 let.

Senior karty zpřístupní služby Fit AURA starším generacím

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA představilo nové Senior karty, které návštěvníkům ve věkové kategorii 60+ umožní sportovat, využít služeb fitness, wellness, solné jeskyně a solárií s 30% slevou na poskytované služby. Jak uvádí Petr Stiborek, majitel Fit AURA: „…rádi bychom podpořili seniory, kterým je blízký aktivní způsob života, kteří se chtějí zachovat fit a v kondici. Fandíme aktivním seniorům a chceme je v jejich sportování podporovat, protože je to dobré jak pro jejich fyzické zdraví, tak pro podporu jejich psychických sil.“

Sportovně-relaxační centrum Fit AURA se nachází v Martinské čtvrti ve Frenštátě pod Radhoštěm a nabízí komplexní služby fitcentra, nabízí wellness programy, vertikální a horizontální solárium nebo solnou jeskyni. Zaměřuje se jak na programy podporující redukci váhy, tak na formování problematických partií i na celkové zlepšování fyzické kondice. Více informací naleznete na www.fitaura.cz.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář