Ve Frenštátě pod Radhoštěm můžete v průběhu listopadu shlédnout hned dvě zajímavé výstavy fotografií. V prostorách knihovny vystavuje amatérský fotograf Petr Šesták svou kolekci fotografií Chlapci a chlapi. Ve Výstavní síni Albína Poláška se pak můžete přijít podívat na prodejní výstavu oceňovaného fotografa Petra Šiguta.

Chlapci a chlapi Petra Šestáka

Petr Šesták je amatérský fotograf a ve frenštátské knihovně vystavuje od 5. do 30. listopadu 2012. Výstava je průřezem přibližně tříleté práce především v ateliéru, který autorovi umožňuje větší kontrolu nad světlem. Fotografie představují různé typy mužů.

Petr Šigut

6. listopadu proběhla ve Výstavní síni Albína Poláška ve Frenštátě pod Radhoštěm slavnostní vernisáž výstavy fotografií Petra Šiguta. Výstava je průřezem autorovy práce za přibližně posledních 10 let. Představí především beskydské krajiny, ke shlédnutí ale budou i portréty nebo reportáže. Jedná se o prodejní výstavu, ty nejlepší kousky si proto můžete odnést domů. Výstava potrvá do 29. listopadu 2012. Petr Šigut je známý především právě pro své fotografie Beskyd a za své fotografie byl již několikrát oceněn. Vloni například získal 2. místo v soutěži se svými autoportéty.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář