Městská knihovna ve Frenštátě je od 4. do 13. února 2013 uzavřena. Důvodem je probíhající revize knih, kterou mají všechny knihovna povinnost provádět jednou za 5 let.

V těchto dnech tedy probíhá fyzická inventura všech knih, kontrola jejich evidenčních kódu, lokace i kontrola fyzického stavu knih.

Stěhování knihovny do náhradních prostor proběhne v dubnu

Revize čili inventura knih probíhá zároveň z důvodu plánovaného stěhování Městské knihovny Frenštát do náhradních prostor. Po dobu plánované rekonstrukce Kulturního domu bude frenštátská knihovna přestěhována do budovy pod náměstím, která bude vyčlneněna pro potřeby knihovny a kanceláří Domu kultury. Stěhování knihovny bude probíhat celý měsíc duben. V tuto dobu tedy bude knihovna plně uzavřena. V náhradních prostorech ji bude možné navštěvovat přibližně jeden rok. Poté bude přestěhována zpět do rekonstruovaného Domu kultury.

Výstava Valašská krajina, lidé a tradice

Od 14. února 2013 až do konce března však máte možnost knihovnu ještě navštívit. Zároveň si zde můžete prohlédnout výstavu Libora Nováka nazvanou Valašská krajina, lidé a tradice.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář