Kvalitní a čerstvé potraviny, které jsou fenoménem a často diskutovaným tématem současnosti, budou 12. listopadu 2014 předmětem přednášky a besedy s patologem MUDr. Petrem Blaschem. Přednáška proběhne od 18:00 hodin na půdě Střední průmyslové školy Frenštátu pod Radhoštěm.

Blasch, který je primářem patologické anatomie s více než 30 letou praxí v oboru, provádí konzultace a přednášky v medicínských i zdravotně výchovných oblastech. Zajímá se o všechny paramedicinské disciplíny, zejména o akupunkturu. 17 let učil jako externista na středních a vyšších zdravotních školách.

Jeho životní filozofie zní: „Narodili jsme se zde proto, abychom něco dokázali, a ne natahovali ruce.“ Je mu blízké konzervativní myšlení, postupy a úcta k tradicím. Nejlépe se cítí na hřebenech hor nebo u moře či oceánu. Největší problém současnosti je podle něj „přelidnění planety a snadná manipulace s masami“. Oblíbeným citátem je „Nebojme se strachu“.

Vstupné na přednášku a následnou besedu činí při přihlášení 200 korun, bez přihlášení je pak vstup o padesát korun dražší.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář