Program kina Frenštát od 16. do 31. července 2015

V pátek 17. července 2015 od 18:00 hodin

V sobotu 18. července 2015 od 18:00 hodin

V neděli 19. července 2015 od 18:00 hodin

Ant-Man

film USA / dabing

Původně podvodník Scott se schopností zmenšit své fyzické rozměry a znásobit svou sílu se musí stát hrdinou, aby ochránil tajemství obleku Ant-Mana. Naplánováním loupeže má zachránit celý svět. Podvodník Scott Lang (Paul Rudd), vybavený pozoruhodnou schopnosti zmenšit své fyzické rozměry, ale současně znásobit svou sílu, se musí ujmout role hrdiny a pomoci svému mentorovi doktorovi Hankovi Pymovi (Michael Douglas) ochránit tajemství, skrývající se v jeho úžasném obleku Ant-Mana, před zcela novými nebezpečími, která ho ohrožují. Pym a Lang jsou tváří v tvář zdánlivě nepřekonatelným překážkám nuceni naplánovat a provést rafinovanou loupež, která zachrání celý svět.

Přístupný bez omezení, akční sci-fi, délka 117 minut, cena 110,- Kč (děti) a 140,- Kč (dospělí), Falcon

 


V pátek 17. července 2015 od 20:00 hodin

V sobotu 18. července 2015 od 20:00 hodin

V neděli 19. července 2015 od 20:00 hodin

Domácí péče

film ČR

Vlasta je zdravotní sestra na jihomoravském venkově, kde se stará o místní rázovité pacienty. Sama ale onemocní a vyhledá pomoc ve světě alternativního léčení, v němž najde i sebe samu. To se však nelíbí jejímu manželovi, jehož „zdravý rozum“ na tyto metody nevěří. Obětavá zdravotní sestra Vlasta (Alena Mihulová) při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Díky dceři jednoho z pacientů (Tatiana Vilhelmová) a její esoterické mentorce (Zuzana Krónerová) začíná objevovat svět alternativního léčení a díky němu snad i sebe samu… To vše k velké nelibosti manžela Ladi (Bolek Polívka), který na tyhle „hňupoviny“ nevěří. Vlasta tak musí bojovat nejen se svojí nemocí, ale i s Laďovým zdravým moravským „rozumem“. Komedie a drama se proplétají, když si Vlasta poprvé v životě začíná uvědomovat, že taky ona potřebuje péči…

Nevhodný do 12 let, komedie/drama, délka 92 minut, cena 120,- Kč, A-Company

 


V pátek 24. července 2015 od 18:00 hodin

V sobotu 25. července 2015 od 18:00 hodin

V neděli 26. července 2015 od 18:00 hodin

V hlavě

film USA / dabing

Riley se s tátou stěhuje do San Francisca. Jako každý je ovládána svými Emocemi, které sídlí v Řídícím centru. Postavena před spoustu změn nastává v její hlavě tak trochu chaos. Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi – Radostí (Amy Poehler), Strachem (Bill Hader),  Hněvem (Lewis Black), Znechucením (Mindy Kaling) a Smutkem (Phyllis Smith). Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley se svými emocemi společně pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídícím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou.

Přístupný bez omezení, animovaná rodinná komedie, délka 102 minut, cena 110,- Kč (děti) a 140,- Kč (dospělí), Falcon

 


V pátek 24. července 2015 od 20:00 hodin

V sobotu 25. července 2015 od 20:00 hodin

V neděli 26. července 2015 od 20:00 hodin

Bez kalhot XXL

film USA / titulky

Mike i ostatní členové striptérské skupiny Králové Tampy by rádi udělali za svou kariérou tlustou čáru. Ale se vší parádou. Proto připraví poslední vystoupení, jímž by se rozloučili s minulostí. Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dech beroucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí. Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti.

Nevhodný do 12 let, komedie, délka 115 minut, cena 110,- Kč, Freeman Entertainment

 


V pátek 31. července 2015 od 18:00 hodin

V sobotu 1. srpna 2015 od 18:00 hodin

V neděli 2. srpna 2015 od 18:00 hodin

Papírová města

film USA / titulky

Další adaptace na knihu Johna Greena (Hvězdy nám nepřály). Quentin je trochu bojácný kluk, který má rád svou sousedku Margo. Ta mu jednoho dne zaklepe na okno a pak zmizí. Zanechá mu však stopy, aby ji našel. Po filmu Hvězdy nám nepřály přichází do kin další filmová adaptace podle románu spisovatele Johna Greena. Nyní je to snímek podle knihy Papírová města. Hrdinou příběhu je Quentin Jacobsen, normální, trochu bojácný kluk, který má od dětství rád nespoutanou sousedku Margo. Ta mu pak jednoho dne nečekaně zaklepe na okno a vtáhne ho do podivuhodného dobrodružství. Když dívka další dny ve škole chybí, Quentin začne pátrat a brzy si uvědomí, že pro něj zanechala určité stopy.

Nevhodný do 12 let, mysteriózní, délka neznámá, cena 110,- Kč, CinemArt

 


V pátek 31. července od 20:00 hodin

V sobotu 1. srpna 2015 od 20:00 hodin

V neděli 2. srpna 2015 od 20:00 hodin

Mission: Impossible – Národ grázlů

film USA / titulky

Bájný Syndikát, národ grázlů a nájemných vrahů, postupně likviduje agenturu IMF. Ethan Hunt (Tom Cruise) proto sestavuje tým, aby se pustili na svou nejnebezpečnější misi. Státním úředníkům se poněkud zajídají neortodoxní pracovní metody tajné vládní služby IMF (Impossible Mission Force), proto ji rozpustí a jejího šéfa Ethana Hunta chtějí hnát k zodpovědnosti. Mezitím se začíná o slovo hlásit mýtická organizace Syndikát, jejímiž členy jsou zběhlí tajní agenti. Jejím cílem je prostřednictvím řízených teroristických útoků zavést trochu jiný světový pořádek. Ačkoliv Hunt nemá pro akci proti Syndikátu oficiální pověření a pohybuje se v ilegalitě, shromáždí své zkušené parťáky (Simon Pegg, Ving Rhames a Jeremy Renner) a pokusí se tyto profesionální teroristy zastavit. Pomáhá mu i krásná britská agentka Ilsa Faust (Rebecca Fergusson), která má jedinou vadu na kráse – nedá se jí úplně věřit, protože dost možná pracuje pro druhou stranu.

Nevhodný do 12 let, akční thriller, délka neznámá, cena 120,- Kč, CinemArt

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář