Jak vypadají silnice ve Frenštátě a jeho okolí? Podívejte se s námi na aktuální mapu výtluků vytvořenou v rámci projektu Výmoly.cz. Není vám stav silnic ve Frenštátě lhostejný? Zapojte se i vy do monitorování silnic ve svém okolí a pomáhejte mapu udržovat aktuální. Vyplatí se to.

Jak projekt Výmoly.cz pomáhá

Projekt Výmoly pomáhá celoročně a mezinárodně monitorovat aktuální stav silnic. Podporuje komunikaci mezi řidiči a silničáři a vede na mnoha místech k rychlejší opravě silnic.

Po celé České republice pomáhají řidiči pomocí webu a mobilních aplikací monitorovat výtluky a silniční úseky, které je trápí. Stav nahlášených děr průběžně monitorují. Informace o výmolech putují přímo ke správcům silnic. Díky jejich přístupu je opravena již takřka polovina všech výtluků, které motoristé od spuštění projektu nahlásili. Výsledkem je spolupráce, která pomáhá situaci měnit.

Jak můžete pomoci k monitorování silnic ve vašem městě

Zapojte se do sledování stavu silnic ve Frenštátě a jeho okolí i vy. Přispívejte aktuálními informaci na portál Výmoly.cz. Pomůžete tak ke zlepšení stavu silnic ve vašem městě.

Mapa výtluků ve Frenštátě pod Radhoštěm

 

Chcete na svůj web umístit mapu s výtluky vašeho města, okresu či kraje? Rádi vám poskytneme jednoduchý návod, jak na web umístit widget s aktuální mapou výmolů.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář