V letních měsících prošlo Studio Aura rozsáhlou rekonstrukcí. Znovuotevření prostor moderního rehabilitačního centra je naplánováno na pondělí 21.9.2015. Přijďte se podívat i vy.

Provozní doba zůstává stejná jako v předcházejících měsících, otevřeno je ve Studiu AURA na ulici Horní 210 od pondělí do pátku od 08:00 do 19:00 hod. Na jednotlivé procedury se můžete objednat na tel. čísle 556 808 089 nebo 732 608 989, případně na e-mailu info@studioaura.cz.

O Studiu AURA

Studio AURA patří ke špičkovým rehabilitačním centrům udávajícím trendy. Pomáhá na poli rehabilitace a relaxace ve Frenštátě pod Radhoštěm již od roku 2002. Díky zkušenostem, pravidelným školením a kvalitní práci celého týmu získalo v roce 2005 statut nestátního zdravotního zařízení. Studio AURA je v současné době výhradním dodavatelem léčebně-preventivních programů pro koncern Siemens s.r.o.

Odborný zdravotnický personál se řadí mezi erudované specialisty, každý člen týmu se pravidelně školí na odborných seminářích a pečlivě sleduje nejmodernější trendy v rehabilitaci a metodách léčby v rámci své specializace.

Studio AURA vám díky širokému spektru rehabilitačních a relaxačních programů navrací a posiluje vitalitu a chuť do života. Napomáhá při léčbě, ulevuje od bolesti a pečlivě pečuje o tělo.

Zdroj: Studioaura.cz

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář