Přijďte se spolu s ostatními sportovními nadšenci zúčastnit slavnostního otevření nového frenštátského workoutového hřiště, které jako první v České republice kombinuje crossfitové prvky s workoutem. Součástí slavnostního odpoledne je pro vás připravena exhibice profesionálního workoutového cvičení.

Unikátní kombinace workoutu s crossfitem

Sportovní centrum Fit AURA představí a zároveň odstartuje svůj unikátní projekt, který oživí frenštátský fitness život. “Snažíme se vnímat potřeby sportovního života v okolí, proto nás napadla myšlenka vytvoření venkovního cvičiště. Vedle fitness zóny, silové zóny, funkčního tréninku a kardiozóny si nyní zacvičíte za příznivého počasí i pod širým nebem. A když začne pršet, stačí jen přejít do zastřešené části fitness.” vysvětluje nápad vzniku workoutového hřiště majitel Fit AURA pan Petr Stiborek.
Skvělou fyzičku získáte při tréninku, kde využíváte vlastní váhu, hrazdu, dále i kruhy či velké činky. Na novém hřišti pro vás bude připraveno i lano na šplhání až do výšky 4,5 m nebo terč na efektivní Cross-Training s medicinbalem. Přebytečnou páru můžete vypustit u boxovacího pytle.

Exhibice workoutového cvičení: Oživte svůj trénink o nové prvky

Navštivte ve čtvrtek slavnostní otevření crossfitt-workoutového hřiště ve Frenštátě a nechte se pro svůj vlastní trénink inspirovat exhibiční ukázkou sestavy, kterou si pro vás připravili profesionálové crossfitového a workoutového oboru. Oživíte si tak svůj vlastní trénink o nové a zajímavé prvky, které si můžete vyzkoušet v novém prostředí na čerstvém vzduchu již tento týden.

Workoutové hřiště bude pro veřejnost otevřeno v otevírací době fittnes. Pro členy Fit AURA bude nové hřiště přístupné se speciálním čipem i mimo otevírací dobu fitka a to 7 dní v týdnu i o svátcích vždy od 6 do 21 hodin.

Pro více informací kontaktujte recepci Fit AURA na tel. čísle 556 801 778 nebo na recepce@fitaura.cz.

BEZ KOMENTÁŘŮ

Napište komentář