17 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Změna: Loučení s Karlem Lopraisem už v sobotu. Bude i živý přenos.

Must read

Rozloučení s automobilovou legendou Karlem Lopraisem doznalo zásadní změny. Akce Pozdrav do nebe pro Karla Lopraise, původně plánovaná na neděli 23. ledna, se uskuteční na náměstí Míru ve Frenštátě pod Radhoštěm již v sobotu 22. ledna nedlouho po smutečním obřadu.

Jak uvedli organizátoři akce, Loprais Team a Městský úřad Frenštát pod Radhoštěm, ostatní časy zůstávají stejné.

Veřejnost se může rozloučit, položit květiny a podepsat kondolenční knihu ve smuteční síni frenštátského hřbitova v době od 8.30 do 10.30 hodin.

„Prosíme všechny o dodržování stanovených pravidel a nařízení, dále pak pokynů týkajících se dopravní situace, organizace smutečního obřadu, o trpělivost a shovívavost,“ sdělují organizátoři a upozorňují, že v době od 11 do 12 hodin bude smuteční síň přístupná pouze pro rodinu.

Pozdrav do nebe
„Veřejnost bude moci sledovat živý přenos smutečního obřadu na velkoplošných obrazovkách umístěných před obřadní síní. Zároveň zdvořile žádáme zástupce médií i ostatní zúčastněné, aby si ze smutečního obřadu přenášeného TV Beskyd nepořizovali žádné audio či video záznamy,“ stojí dále v oznámení organizátorů.

Akce Pozdrav do nebe pro Karla Lopraise, které se zúčastní také bývalí spolujezdci Karla Lopraise, se uskuteční na frenštátském náměstí nedlouho po smutečním obřadu, v době od 13 do 15 hodin.

Veřejnost, která se akcí, zúčastní může k parkování využít zdarma také škvárovou plochu v centru města naproti prodejně Albert na Rožnovské ulic. Cesta odtud k městskému hřbitovu trvá pěšky asi 25 minut.

Karel Loprais zemřel 30. prosince 2021 v novojičínské nemocnici.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article