17 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Pojďte se projít Beskydským nebem, i bez návštěvníků vítali ptačí zpěv

Must read

Vítání ptačího zpěvu patří ke každoročním oblíbeným akcím v Amfiteátru na Horečkách ve Frenštátě pod Radhoštěm, kde se nachází i oblíbená přírodní atrakce Beskydské nebe. Areál je pochopitelně uzavřený, tamní průvodci se ale rozhodli, že veřejnost pozvou a provedou částí areálu – vzdušným chodníkem – i tak. Pomocí videa. Pojďte se projít a pokochat se beskydskou faunou a flórou. 

„Naše komentované prohlídky trvají běžně okolo 70 minut, my jsme se rozhodli představit alespoň její část, tedy vzdušný chodník v korunách stromů, jeho okolí a přírodu zde,“ sdělil k videu v sobotu Marian Žárský, ředitel Městského kulturního střediska ve Frenštátě pod Radhoštěm a autor nápadu na vybudování celého projektu Beskydské nebe.

Beskydské nebe se nachází ve zmíněném areálu Horečky ve Frenštátě pod Radhoštěm. Ročně tu možnost komentovaných prohlídek využije během běžné sezony okolo třech tisíc lidí, volně přístupné trasy areálu navštíví ročně 30-40 tisíc návštěvníků. Poté mnozí putují dál, na oblíbený Velký Javorník, horu, která se tyčí nad těmito místy.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article