22.8 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Dětem ve Frenštátě se vrací Káťa a Škubánek. Už tento víkend!

Must read

Městské kulturní středisko ve Frenštátě pod Radhoštěm ve spolupráci s Městem Frenštát – odborem sociálních věcí uvádí po dlouhé odmlce zase v provoz nedělní představení pro děti, které je připravováno v duchu hesla „To je super novina, jdeme celá rodina!“

Pohádkové neděle pravidelně nabízí velkým a malým divákům spoustu krásných pohádek. S pohádkou známou také z Večerníčků a knížek pro děti do Frenštátu zavítá pražské Divadlo D5. A na co se mohou děti těšit?

Kdo by neznal dva nerozlučné kamarády Káťu a Škubánka, kteří spolu žijí v malém domku, a kteří spolu zažívají nejen veselé, ale i napínavé příhody a dobrodružství. Nebylo by to ale jen tak, aby jim někdo nezáviděl jejich přátelství. Škodolibý kocour Luciáš se snaží všemožným způsobem jejich kamarádství překazit. Společně se podíváme na věhlasné psí závody a také uvidíme jestli se Škubánkovi podaří pomocí Džina v láhvi vytrestat Luciáše, Agara a Ramba.
Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti, doprodej vstupenek v ceně 90 Kč bude probíhat ve frenštátském turistickém infocentru, nám. Míru 1. Podrobnosti na tel.: 556 836 916 nebo 601 343 348.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article