17 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Frenštát rozstřílel Slušovice a vyhlíží MOL Cup.

Must read

Soustředění na Horní Bečvě absolvovali fotbalisté divizního Frenštátu. Kondiční blok pak zakončili přípravným duelem se Slušovicemi. Celek, za který hraje i bývalý ligista Lukáš Železník, rozstříleli vysoko 7:1. Čtyřmi góly se blýskl kanonýr Pavel Klimpar.

„Do zápasu jsme šli po soustředění, které jsme měli na Horní Bečvě. Kluci zvládli zápas výborně, a to i přesto, že soustředění bylo kondičního charakteru. Hodně jsme běhali a na hřiště se dostali jen dvakrát,“ řekl trenér Beskydu Roman Kučerňák.

Slušovice do zápasu nastoupily bez své největší hvězdy, bývalého ligového útočníka Lukáše Železníka. To Beskyd zkoušel dva hráče z Frýdku – Místku. Jednalo se o brankáře Málka a záložníka Dudka. „Měli jsme dobrý vstup do utkání. Dali jsme rychle čtyři góly a zápas měli ve své moci. Ve druhém poločase už tempo ale opadlo,“ zakončil Roman Kučerňák.

V sobotu čeká na Beskyd předkolo MOL Cupu. Frenštát v něm od 17 hodin hostí třetiligový Frýdek – Místek. O týden později na programu generálka s Přerovem.

Frenštát – Slušovice 7:1 (6:1)
Branky Frenštátu: Klimpar 4, Banyacski, Walder, Buchlovský.
Frenštát: Málek – Vaverka, Banyacski, Farský, Pokorný – Dudek, Fojtík, Buchlovský, Walder, Nezhoda – Klimpar. Střídali: Žitnik, Mičkal, Žák, Sobek. Trenér: Roman Kučerňák.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article