18 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Ve Frenštátě bude opět vítání občánků. Rodiče letošních miminek, registrujte se.

Must read

Vzhledem ke zlepšující se epidemiologické situaci a postupnému rozvolňování opatření se město Frenštát pod Radhoštěm po více než roce může vrátit k tradiční slavnostní akci Vítání občánků.
Vyzývá proto rodiče dětí narozených v loňském a letošním roce, aby se v případě zájmu, registrovali k účasti.

„Mohou se registrovat rodiče dětí narozených v období od 1. ledna 2020 do 30. dubna 2021. Vše potřebné včetně registračního formuláře rodiče naleznou na webových stránkách města v části Město a městský úřad, Setkání a ocenění občanů města nebo získají informace přímo na odboru vnitřních věcí a školství,“ uvedla Ludmila Pavlová, vedoucí odboru vnitřních věcí a školství, MěÚ Frenštát pod Radhoštěm. Dle zájmu rodičů, po zpracování přijatých registrací, budou oznámeny termíny vítání občánků v letošním roce.

„Rodiče poté obdrží písemnou pozvánku k účasti na slavnostním ceremoniálu,“ doplnila vedoucí. V roce 2020 se uskutečnilo pouze jedno vítání občánků, a to na konci února. Slavnostně jsme přivítali 7 dětí. Poté jsme byli nuceni vzhledem k epidemii koronaviru tento ceremoniál bohužel zrušit,“ uzavřela Ludmila Pavlová.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article