17 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Přípravy ledových soch na Pustevnách. Letos budou doslova hvězdné

Must read

Už příští týden, v sobotu 15 ledna 2022, oficiálně začíná festival Ledové sochy na Pustevnách. Letos na téma téma Znamení zvěrokruhu a vesmír. Jak vypadají přípravy na jednom z vrcholů Beskyd se můžete podívat už nyní.

„Letošní krásné vesmírné a hvězdné téma vyroste pod rukama těchto sochařů a řezbářů. O tuto oblíbenou třpytivě ledovou výstavu se zajistí tým zkušených mistrů složený z Mariana Maršálka, Igora Kučeru, Filipa Lyska, Václava Lemona, Alberta Šimráka, Romana Mikuše a Ondřeje Procházku. Jsou opravdovými profesionály v oboru, kteří se mohou pyšnit několika vítězstvími na mezinárodních ledových soutěžích, účastí v zahraniční jako je USA, Polsko či Německo. Ale především přinesou stejnou ledovou krásu, jakou se chlubí ledové sochy v Tatrách na Hrebienoku,“ slibují letos pořadatelé.

Ledové sochy budou letos Pustevny zdobit od 15. do 30. ledna 2022 a prohlédnout si je budeme moci za symbolické vstupné 50 Kč ( děti do 10 let budou mít vstup zdarma). Stany budou denně přístupné opět od 8.30 do 16.30 hodin.

Organizátoři předem také doporučují využít jízdu lanovkou z obce Trojanovice, protože s jízdenkou z lanovky má každý přístup k sochám zdarma. Také parkoviště u hotelu Ráztoka letos bude zdarma.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article