18 C
Munich
Úterý, 23 července, 2024

Vděk za dlouholetou práci i pevné nervy. Frenštátští učitelé byli oceněni

Must read

Pedagogické pracovníky frenštátských základních a středních škol ocenilo v pondělí 15. června vedení města Frenštát pod Radhoštěm.

Předání ocenění za dlouhodobou pedagogickou tvůrčí činnost a ocenění výrazná pedagogická osobnost roku se uskutečnilo v obřadní síni Městského úřadu Frenštát pod Radhoštěm. Plaketu J. A. Komenského, pamětní list, květinový a finanční dar předali oceněným starosta Frenštátu pod Radhoštěm Miroslav Halatin a místostarostové Pavel Mička a Jiří Unruh.

Miroslav Halatin připomněl, že akce, která se koná na Den učitelů se kvůli pandemii koronaviru posunula o tři měsíce. „Velmi si vážím práce všech učitelů, pedagogických i nepedagogických pracovníků v našich školských zařízeních. Předáním těchto ocenění jim děkujeme za výbornou a kvalitní práci při vzdělávání našich nejmladších,“ uvedl starosta.

Ocenění získali pedagogičtí pracovníci ve dvou kategoriích. Jako výrazná pedagogická osobnost roku byl oceněn Ondřej Jašek z Gymnázia a Střední průmyslové školy elektrotechniky a informatiky.

Sedm pedagogických pracovníků převzalo ocenění za svou dlouhodobou tvůrčí pedagogickou činnost.

Jsou jimi Libor Bartoš – Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky, Ilona Golichová – ASTRA, centrum volného času, Věra Marhevská -ZUŠ, Milena Novotná – ZŠ a MŠ Tyršova 913, Dagmar Pavlová – ZŠ a MŠ Záhuní 408, Marie Rešlová – Hotelová škola, Milena Vaverková – Gymnázium a Střední průmyslová škola elektrotechniky a informatiky.

Sourcedenik.cz
- Advertisement -spot_img

More articles

- Advertisement -spot_img

Latest article